שמעו משתתפים

ברחבי העולם

הפורום של לנדמרק — מה אנשים אומרים

"הוראה תמיד הייתה האהבה הראשונה שלי, והחשבתי עצמי יעילה למדי עם הסטודנטים שלי באוניברסיטה. עם זאת, מאז הפורום של לנדמרק, מצאתי ממד חדש בעבודה שלי. הצלחתי לגשת יותר לסטודנטים, לגרות השתתפות שלהם, ולהוציא את המיטב בכל אחד ואחת מהם.

באופן דומה, תוך עבודה עם העמיתים שלי, אני מסוגלת למשוך אותם החוצה, להתחבר לכישרונות שלהם, ולתמוך בהם בביטוי התרומה הייחודית שיש להם לתת".
מירי דותן
מנהלת התוכנית הפוסט בסיסית
החוג לסיעוד של אוניברסיטת תל אביב
תל אביב, ישראל


"קראו לזה הפורום של לנדמרק או קראו לזה לנדמרק... מדובר בטירונות לראש, ללב ולנשמה. זו החוויה המביאה לשינוי הכי חיובית שאי פעם נטלתי חלק בה. אם ברצונכם ניסים בחייכם, זו הדרך".
אלן מנקן

מלחין זוכה פרס האוסקר
העיר ניו יורק, ניו יורק, ארה"ב


"התוכניות של לנדמרק מציעות חומר מאתגר לגבי הפילוסופיה של החיים, מציאות, ותפקיד השפה עבור אנשים. מבחינתי, התכונה הראויה לציון הייתה שהפורום של לנדמרק אינו פועל רק על ידי הצגת חומר. הוא פועל באמצעות חילופי דברים פרובוקטיביים ומעוררים המשנים את ההשקפה שלך על חיי היום-יום. זה מסופק בבהירות ויושרה שמביאות לשינוי אמיתי בחיי אנשים".

אדה סווינסדוטיר (Edda Sveinsdottir)
פרופסור למדעי המחשב
אוניברסיטת רוסקילד
רוסקילד, דנמרק


"כשהצטרפתי לפורום של לנדמרק, התרכזתי בהגדלת נפח העסקים שלי. עם זאת, לאחר הפורום של לנדמרק, התחלתי להסתכל על דברים שלא בחנתי בעבר, ומצאתי את עצמי מקדיש הרבה יותר לגבי איכות תפעול העסק שלנו ואיכות התקשורת בין העובדים שלי ואני. במקום לנסות לשלוט בהכל ובכולם, הפכתי להרבה יותר חדשני בגישה שלי. זה הרבה יותר משביע רצון בשבילי, והחברה בכללותה שגשגה".

מיקיו אוקושה (Mikio Uekusa)
תאגיד אקבונו
טוקיו, יפן

Landmark Worldwide

חייה חיים בלתי רגילים

הגדר מחדש את מה שאפשרי