הפורום של לנדמרק

הגדר מחדש את עצם טבעו של מה שאפשרי.

גרום לתמורות חיוביות ומתמשכות באיכות חייך.

בסקר שנערך, יותר מ94% מהמשתתפים שנשאלו, אמרו שהפורום של לנדמרק חולל הבדל משמעותי ומתמשך בחייהם.

הפורום של לנדמרק מעוצב לגרום תמורות חיוביות ומתמשכות באיכות החיים שלך – בשלושה ימים בלבד. תמורות אלו הן הגורם הישיר לסוג חדש וייחודי של חופש ועצמה – החופש להיות רגוע והעצמה להיות אפקטיבי בתחומי החיים שהכי חשובים לך: איכות מערכות היחסים שלך, רמת הביטחון העצמי בה אתה מנהל את חייך, הפרודוקטיביות האישית שלך, האופן בו אתה חווה את עצמך כמישהו שעושה הבדל, ההנאה שלך מהחיים.

מבוא לפורום של לנדמרק עם ד
מבוא און ליין
לפורום של לנדמרק נגן את סרטון המבוא

?הפורום של לנדמרק: איך זה עובד

טכנולוגיית פריצות הדרך של לנדמרק

הפורום של לנדמרק מציע מתודולוגיה מעשית להפקת פריצות דרך – הישגים שהם יוצאים מגדר הרגיל, מחוץ לגבולות של מה שכבר צפוי. הפורום של לנדמרק מעוגן במודל של למידה טרנספורמטיבית- אופן למידה המעניק לאנשים מודעות לגבי המבנים הבסיסיים של ידיעה, מחשבה ופעולה, ובאופן ממוקד יותר - איך הם עצמם יודעים, חושבים ופועלים. מתוך המודעות הזו, צומח ומתחולל מפנה יסודי ועקרוני, המשאיר אנשים יותר מחוברים לאפשרויות של עצמם ולאלו של אחרים. המשתתפים מוצאים את עצמם מסוגלים לחשוב ולפעול מעבר להשקפות העולם והמגבלות שלהם– הן בחייהם האישיים והמקצועיים, הן במערכות היחסים והן בקהילות עניין רחבות יותר.

פרטי הקורס

הפורום של לנדמרק

הקורס מתפרס על שלושה ימים רצופים ומפגש ערב (בדרך כלל חמישי, שישי, שבת והערב של יום שני). כל אחד מהימים המלאים מתחיל בשעה 9:00 בבוקר ומסתיים בשעה 22:00 בקירוב. ישנן הפסקות מדי 2-3 שעות, עם הפסקת ארוחת ערב של 90 דקות. מפגש הערב בדרך כלל מתחיל בשעה 19:00 ומסתיים בשעה 22:15 (במקומות מסוימים – בין השעות 19:30-22:45). הערה: קורסי הפורום של לנדמרק, המועברים סימולטנית ביותר משפה אחת, עשויים להסתיים עד חצות).

לקבלת מידע על שכר לימוד, פרטים והרשמה, צור אתנו קשר .

הפורום של לנדמרק - תכנית הלימודים

היום הראשון

היום הראשון

התמצאות וסקירה כללית: איך עובד הפורום של לנדמרק
המשתתפים מקבלים סקירה – תחושה לגבי מה הם יכולים לצפות, כמו גם טיפים ורעיונות לגבי איך להפיק את מרב הערך מהשתתפותם בקורס. עוברים על לוח הזמנים היומי ויש הזדמנות לשאול שאלות.

היום השני

היום השני

1. האשליה של מתישהו; חשיבה מחדש של אפשרות
אפשרי", בדרך כלל x" אם מישהו אומר לנו אינו קיים x- אנו נבין שהוא מתכוון לכך ש עכשיו והקיום שלו, אפילו מתישהו אינו ודאי. השימוש שלנו במילה "אפשרות" שונה מהשימוש הרגיל. איננו מדברים על משהו מרוחק או משהו שעשוי להתרחש בעתיד. בחלק זה אנו מסתכלים על המושג אפשרות מזווית שונה לגמרי.

היום השלישי

היום השלישי

1. ההשפעה המחלחלת של העבר
הרבה ממה שמרכיב את היום ואפילו את המחר נראה כשלוחה או וריאציה של מה שהיה לפני כן. את מה אנו רואים כאפשרי - מה שאנו עובדים לקראתו - מהווה ביסודו גירסה מורחבת, טובה יותר או אחרת של העבר.

המפגש המשלים

המפגש המשלים

1. אפשרויות חדשות תוצאות שהן פריצת דרך וסקירה מהירה
בשלוש השעות האחרונות, המשתתפים משתפים בינם לבין עצמם ועם האורחים אותם הזמינו את האפשרויות החדשות אשר יצרו לעצמם. אנו חוזרים על הבחנות מפתח ותובנות בסיסיות, מעמיקים את ההבנה שלנו בהבחנות של הפורום של לנדמרק וברלוונטיות שלהן לחיינו.

הירשם עכשיו

מצא מיקומים ועלויות מושלמים עבורך.

לקבלת מידע על שכר לימוד, פרטים והרשמה, צור אתנו קשר.

מה אנשים אומרים

Landmark Worldwide

חייה חיים בלתי רגילים

הגדר מחדש את מה שאפשרי